Чортківський «Кристал» з великим рахунком поступився ФК «Калуш»

21 квітня, у рамках 12-го туру аматорського чемпіонату України чортківський «Кристал» на домашньому стадіоні «Харчовик» з великим рахунком поступився ФК «Калуш» – 0:3.

Перше взяття воріт господарів сталося на початку матчу. Роман Генега виконав навісну передачу з правого флангу, перед тим двічі обігравши чортківського оборонця Павла Бесараба, а Ярослав Матвіїв, залишений сам у воротарському майданчику, ударом головою відкрив рахунок (0:1). Коли закінчувалася перша чверть ігрового часу в другому таймі після розіграшу кутового Денис Козлов зробив перевагу калушан комфортною (0:2). А наприкінці матчу Юрій Голубка метрів з 20-ти завдав точного удару в правий від голкіпера Івана Магаса кут воріт (0:3)…

«Кристал» (Чортків) – ФК «Калуш» – 0:3 (0:1)

21 квітня. Чортків. Стадіон «Харчовик». 750 гл. +21 град.