Чи потрібно тернопільським заробітчанам декларувати свої доходи

16.04.2018 22:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Настя Острозька

Задекларувати доходи та сплатити податки у ромірі 18% від заробленого на сезонних роботах чи на інших роботах закордоном українців закликає Державна фіскальна служба.

Якщо ж вони цього не зроблять, то податківці покарають їх суттєвим штрафом, ця інформація поширюється у мережі інтернет.

Натомість економіст Андрій Новак стверджує, що декларувати свої доходи не обов'язково українським заробітчанам. Це особиста справа громадянина України.

Декларувати повинні тільки представники влади та чиновники.

«Кошти заробітчан, які приходять до нас із закордону не повинні оподатковуватися. Є тільки комісія за використання системи грошових переказів. Те, що заробітчани повинні прийти у податкову і задекларувати свої доходи – це не їх обов’язок. Хіба добровільна воля кожного. Зараз декларувати свої доходи повинні не люди, які працюють закордоном, а чиновники, через яких ці люди виїхали», - зазначив економіст.

За матеріалами сайту Вголос.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews   8248