У тернопільських парках небезпечно гуляти з дітьми через велосипедистів?

16.04.2018 10:13   Джерело: pro.te.ua
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Привіт всім учасникам групи! Хочу розповісти вам про інцидент свідком та учасником якого сьогодні поневолі довелось стати. – пише у групі Тернопільські плітки Микола Жученко, - повідомляє ПроТе.

Сьогодні, прогулюючись з сім’єю по парку “Відродження”, бачив як велосипедист підліток на просто величезній швидкості збива дитину трьох років, яка каталась на самокаті біля фонтану. Підсумок – дитину забрала швидка. Вона не могла стояти і мала забій голови. Бабця дитини шокована.

Підліток (абсолютна байдужість до скоєного) доки не зрозумів наскільки все серйозно ще хамив бабці тої дитини і збирався втекти з місця пригоди. Поліцію не викликали. (Постраждалі не хотіли).

Питання, на скільки часто таке тут трапляється?

Чи є якісь муніципальні важелі для забезпечення відпочинку в парку без страху, що вашу дитину чи навіть вас зіб’є велосипедист, що летить з гірки і ваш відпочинок закінчиться у лікарні?

P.S. Поки все це відбувалося повз фонтан пролетіло ще 5 таких малолітніх велогонщиків.

P.P.S. Бережіть себе і не будьте байдужими до того що відбувається навколо вас.

Перепрошую за орфографію. Т9 деколи хуліганить.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: pro.te.ua   770