Колишні учні нахуліганили у рідній школі
- Опубліковано: Анастасія Квітковська
- —
- 12 Квітня, 2018 о 13:13
25.06.2026
03:48:32
Збитків на 10 тисяч гривень завдали Скалатській школі троє парубків. Молодики 20-ти, 22-ох та 24-ти років добряче хильнувши, вирішили розважитися. Пошкодивши металопластикові двері, проникли в навчальний заклад. У декількох класах пошкодили двері та дві камери спостереження.
Поламані двері і техніку вранці 10 квітня виявив директор школи та звернувся у поліцію. Хуліганів розшукали. Вони виявились колишніми учнями цієї школи. Дебоширам інкримінують частину 2 статті 296 Кримінального кодексу України – хуліганство вчинене групою осіб.
За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026