Що зміниться для тернопільських студентів-медиків, та лікарів після реформи медичної освіти?

30.03.2018 09:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Настя Острозька

Кабінет Міністрів України 28 березня прийняв Постанову КМУ «Про затвердження Положення про систему безперервного професійного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я», яка створює основні організаційні засади функціонування системи безперервного професійного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я.

Медики впродовж усього періоду професійної діяльності після здобуття ними вищої освіти у сфері охорони здоров’я та післядипломної освіти в інтернатурі повинні безперервно збагачувати свій рівень знань, що дозволить фахівцю підтримувати та збагачувати  стандарти професійної діяльності відповідно до потреб сфери охорони здоров’я

Нова система безперервного професійного розвитку забезпечить належний контроль якості атестації фахівців галузі знань «Охорона здоров’я» та поліпшить якість медичної допомоги українцям.

Також на засіданні Уряду було прийнято рішення про єдиний державний кваліфікований іспит.

Читайте також

На Тернопільщині розпочинається конкуренція серед медзакладів та лікарів за пацієнтів

Атестація здобувачів ступеня вищої освіти “магістр” за спеціальностями галузі знань “Охорона здоров’я” складатиметься з таких компонентів:

- інтегрований тестовий іспит «КРОК»;

- об’єктивний структурований практичний (клінічний) іспит, який перевіряє практичні навички випускника;

- міжнародний іспит з основ медицини;

- іспит з англійської мови професійного спрямування.

За даними сайту Міністерства охорони здоров’я України.

Анастасія Гарасим’як


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews   1157Загрузка...