enerhetyk-ua Вуличне радіо

У Борщеві на Тернопіллі читали вірші чотирма мовами

Опубліковано:
22 Березня, 2018 о 13:13

У рамках Всесвітнього дня поезії, у читальній залі Борщівського агротехнічного коледжу відбувся цікавий захід, участь в якому взяли відомі літератори краю Ганна Костів-Гуска, Марія і Петро Довгошиї. Студенти із захопленням слухали ліричну жіночу поезію у власному виконанні жінок-поетес, їх розповіді про творче життя, плани і напрацювання останніх років.

Петро Довгошия презентував дві поетичні антології – «Тридцять українських поетес» та «25 поетів української діаспори». Але найцікавіше для публіки Петро Іванович підготував на завершення заходу, прочитавши низку віршів різних авторів українською, польською, німецькою та російською мовами.



Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #борщів, #вірші, #коледж, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі





Статті
Інтерв'ю
Тернопільська “Нива” ще не та команда, яка може реально на щось претендувати, – тренер
10:20, 30 Вересня, 2025

Тернопільська “Нива” ще не та команда, яка може реально на щось претендувати, – тренер

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: