Відслідковувати ціни на продукти тепер можна не виходячи з дому

21.03.2018 21:19   Джерело: TeNews
Опубліковано : Настя Острозька

За даними сайту UaNews з посиланням на Укрінформ, міністерство розвитку і торгівлі України створило онлайн-ресурс для відслідковування динаміки цін на прродукти.

" Інструмент дозволяє в декілька кліків побачити, як змінюються ціни на популярні продукти в Україні, і вже на основі цього матеріалу робити власні висновки", - розповідає голова BRDO Олексій Гончарук.

 Онлайн-сервіс автоматично збирає дані з відкритих джерел (Держстат, НБУ, Світовий банк, Євростат) та фіксує щоденну динаміку цін на товари за данними найбільших онлайн-супермаркетів. Інформація представлена також в регіональному розрізі по областям. 

Динаміка цін на споживчому ринку в регіонах оновлюється кожні два дні, в онлайн-магазинах - щодня. Індекси споживчих цін актиалізуються кожного тижня.

Ви зможете редагувати графік відповідно до своїх цілей та завантажувати його на свій комп'ютер, а також можна буде  вбудувати окремі графіки в свій веб-сайт.

Незабаром Офіс ефективного регулювання планує запустити такий же сайт з графіком цін на житло.

Анастасія Гарасим'як.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews   715