Радикали Тернопільщини закликали керівництво держави розірвати будь-які стосунки з Росією

«Яка може бути дипломатія з агресором?!»

21.03.2018 21:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка зареєструвала в Тернопільській обласній раді звернення до Президента України, Голови Верховної Ради та Прем’єр-міністра України щодо припинення дипломатичних відносин з Російською Федерацією та введення візового режиму для громадян країни-окупанта.

«Проведення Російською Федерацією виборів в анексованому Криму, постійні провокації на українській території, диверсії проти громадян у країнах Європи зумовлюють необхідність рішучих кроків для зміцнення безпеки України.

Своїми останніми діями країна-агресор продовжує демонстративно нехтувати територіальною цілісністю України, міжнародними договорами та принципами цивілізованого суспільства», – йдеться у зверненні.

За словами очільника Тернопільської територіальної організації РПЛ Богдана Яциковського, те, що дипломатичні відносини з РФ досі не припинені, а візовий режим не введено – плювок в обличчя тим, хто захищав і захищає Україну та ще один аргумент на доказ безхребетності нинішньої влади.

Аналогічне звернення подали депутати міської ради.

null

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews   1102