Нашим у Польщі: що робити, якщо Ви загубили закордонний паспорт?

14.03.2018 13:53   Джерело: Ровесник News
Опубліковано : Новини Тернопілля

Інструкцію, що треба робити, якщо громадянин України втратив на території Польщі паспорт, опублікувало на своїй інтернет-сторінці Посольство України у Республіці Польща.

Крок 1. У разі втрати паспорта громадянина України для виїзду за кордон, громадянин зобов’язаний негайно  повідомити про це найближчу дипломатичну/консульську установу України в Республіці Польща, - пише Ровесник News.

Крок 2. Заповнити заяву у консульській установі з метою підтвердження Вашої особи (у разі відсутності оригіналу внутрішнього паспорта громадянина України).

Крок 3. Після встановлення Вашої особи, Консульським відділом Посольства України видається лист-звернення затвердженого зразку до органів поліції з метою отримання довідки про факт втрати паспорта.

Крок 4. До поліції громадянин України звертається особисто з метою підтвердження факту втрати паспорта. За отримання довідки про втрату стягується оплата в розмірі 17 злотих на рахунок Urzędu Miasta st. Warszawa (рахунок буде надано відповідним відділенням поліції).

Крок 5. Оформлення посвідчення особи на повернення в Україну здійснюється  у Консульському відділу ПУ в РП за адресою (ал.Шуха 7, м.Варшава).


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Ровесник News   458