Допоки житиме енергія Слова Шевченка – все залежить від кожного з нас

14.03.2018 11:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Валентина Семеняк

Березень не просто перший місяць весни, це особлива пора року, коли ми згадуємо Тараса Шевченка глибинніше, ніж будь коли. Пробуджується природа, пробуджується світ… Народитись у такі дні – дуже символічно. А от померти, на мою думку – несправедливо. Та не ми обираємо «дві» дати у своєму житті: початок і завершення. «У всякого своя доля і свій шлях широкий» (за Шевченком).

"Не вмре поезія – не згине сила духу" – так значуще і велично назвали пам’ятну зустріч із Кобзаревим Словом у бібліотеці-філії №4 для дорослих, що на бульварі Данила Галицького,6. Читачі бібліотеки мали унікальну можливість почути поетичні твори у виконанні як професійних читців, так і початківців. Актор обласного театру Юрій Черненко для декламування обрав уривок із «Гайдамак» – «Гонта в Умані». Оскільки це місто для нього родинне, то й асоціації особливі: читав емоційно і натхненно, співпереживав разом із головним героєм твору. До виступів долучились голова міського об’єднання товариства «Просвіта» Дарія Чубата, учні музичного училища імені Соломії Крушельницької, студенти театральної кафедри факультету мистецтв ТНПУ. Зворушливим був виступ лауреатки музичних конкурсів,учениці Острівецької ЗОШ Марійки Іваницької.

Допоки житиме енергія слова Шевченка, доти гартуватиметься духовний стержень української нації. Все залежить від кожного з нас.

null

 

null

 

null

 

null

 

null

Фото: Валентина Семеняк


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews   703