Тернополяни невдоволені, що у громадському транспорті відсутній контроль оплати проїзду

13.03.2018 17:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Тернополяни невдоволені, що у громадському транспорті відсутній контроль оплати проїзду. Голова Тернопільської міської організації «ДемАльянс» Oleg Synovets на своїй сторінці написав про те, що за неоплачений проїзд нікого не штрафують попри те, що це анонсували у міській раді і у багатьох ЗМІ:

«Пригадуєте новину 2 тижневої давності на офіційному сайті ТМР, що з 1 березня усіх пасажирів, які не матимуть квитка, роздрукованого з валідатора, штрафуватимуть у 20-ти кратному розмірі? Десятки ЗМІ підхопили цю новину і написали статті, але це виявилося БРЕХНЕЮ! Подав запит і виявилося, що жодного пасажира не було оштрафовано.

На справді мені прикро не за цей конкретний випадок (відсутність штрафів), адже це лише капля в морі всієї брехні, яка вливається в інформаційний простір з начебто офіційних джерел», пише Oleg Synovets.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews   794