Українець Ковбаснюк не фінішував у слаломі на Олімпіаді-2018

Опубліковано:
24 Лютого, 2018

На XXІІІ зимових Олімпійських іграх 22 лютого розіграли комплект нагород серед гірськолижників, у дисципліні «слалом». Лише 60 спортсменів зі 104 учасників змогли фінішувати. Українець Іван Ковбаснюк ще в першій спробі не впорався з перепонами та достроково покинув змагання, – пише Радіо Свобода.

«Золото» здобув Андре Мюрер зі Швеції, який подолав дистанцію за 1 хвилину 38,99 секунди. Другим фінішував Рамон Ценхойзерн з Швейцарії, який відстав від лідера на 0,34 секунди. А «бронзу» здобув австрієць Міхаель Матт.

Джерело: Новини Тернопільщини