Тернополянам за догляд за собачкою пропонують дві місячні зарплати

18.02.2018 22:13   Джерело: ПРОте
Опубліковано : Новини Тернопілля

Доволі цікаве і заманливе оголошення розмістила Оксанка Оскар у спільноті «Шукаю роботу Тернопіль». Пані Оксанка шукає людину, яка б кілька годин на добу проводила з собачкою Жужою. Жінка пише:

«Для порядної та доброї собаки Жужі потрібен порядний та добрий доглядальник на час відсутності господарів. Робота щоденна, з 9.00-16.00. В обов’язки входить дворазовий вигул Жужі, харчування та щоденний душ, проводження з нею часу. Також в відповідні години Жужа приймає ліки і відвідує ветлікаря.

Оплата щомісяця в розмірі 250 $.

На час відрядження господарів можливе проживання з Жужою за відповідну доплату. Тільки для тернополян. Будь-ласка прохання людей не з Тернополя та не серйозних і безвідповідальних не турбувати».

Що тут можна додати. 250 доларів це трохи більше шести з половиною тисяч. Тобто майже дві мінімальні місячні зарплати. Собачці за догляд за якою готові заплатити такі гроші можна хіба що позаздрити.

Тільки маленький нюанс. Пані Оксанка шукає людей виключно з Тернополя, але при цьому у її профілі вказано, що проживає вона у Львові.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: ПРОте   811