Український фігурист зганьбився на Олімпіаді-2018

Опубліковано:
16 Лютого, 2018

На Олімпіаді в Пхьончхані розпочалися змагання фігуристів-одиночників, – пише ua-football.

Після прокату короткої програми визначилися 24 спортсмени, які завтра, 17 лютого, починаючи з третьої ночі за київським часом розпочнуть прокат довільної програми.

Українець Ярослав Паніот до цієї великої когорти не увійшов, бо свій перший виступ провалив. Ярославу не вдалося впоратися зі жодним стрибковим елементом, до суми балів увійшли виключно доріжка кроків та оберти. Як наслідок – оцінка 46,58 і 30-те місце серед 30-ти учасників.

«Взагалі я психологічно стійкий, зі мною такого не могло відбутись, хоча і відбулося, – прокоментував свій провал прес-службі НОК Паніот. – Зараз важко знайти пояснення того, що сталося. Потрібен час, щоб все обдумати та розібрати помилки. Був готовий показати складнішу програму. Працюємо далі і йдемо до своєї мрії».

Виграв коротку програму чоловіків чинний олімпійський чемпіон Юдзуру Ханю з Японії – 111,68 балів.

Джерело: Новини Тернопільщини