Тернопільщина: сільським дорогам – «друге життя»

05.02.2018 13:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Ярослав Бачинський

У 2017 році Служба автомобільних доріг у Тернопільській області провела масштабне оновлення місцевих доріг. Автошляхи, які не бачили ремонту 30-40 років, тепер мають нове покриття. За сезон шляховики Тернопільщини капітально оновили 32 кілометри покриття на місцевих дорогах. Зокрема – Велика Березовиця-Буцнів, Джурин-Попівці, Порохова-Космирин, Потік-Конюхи-Хоростець, Грабовець-Скоморохи.

- Наші люди заслуговують їздити доброякісними дорогами. Приємно, що в «Укравтодорі» підтримують нашу ініціативу з оновлення державних  доріг місцевого значення і виділяють на саме ці роботи значні кошти. Вперше за останні десятиліття Служба отримала змогу з’єднати добротною дорогою стільки населених пунктів, щоб їх мешканці могли без проблем доїхати до районного чи обласного центру, медичного, освітнього чи культурно-духовних закладів, - коментує начальник цієї організації Богдан Юлик.

- Ми задоволені якісною і вчасною роботою тернопільських шляховиків, - каже староста сіл Скоморохи, Смолянка і Теофілівка Ігор Прус. - Допомагали їм чим змогли.

Слова подяки на їх адресу доводилося чути також з уст грабовецьких фермерів Василя Скочиляса та Антона Баворовського, жителів села.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі