На залізничній станції в одному із сіл Тернопільщини виявили тіло мертвого чоловіка
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 31 Січня, 2018 о 19:43
24.06.2026
19:39:09
30 січня в обідню пору до правоохоронців надійшло повідомлення від машиніста електропоїзда про те, що на станції в селі Романівка виявлено тіло невідомого чоловіка.
Правоохоронці з’ясували, що померлий – 69-річний житель Тернополя. Слідів насильницької смерті на тілі не виявлено.
Тіло направлено на судово-медичну експертизу, в ході якої буде з’ясовано причину смерті пенсіонера.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026