Депутатка Інна Вовчок увійшла до міжфракційного об’єднання «Рівні можливості» у Тернопільській обласній раді

13.12.2017 16:43   Джерело: Тернополяни
Опубліковано : Новини Тернопільщини

У Тернополі наприкінці листопада під час сесії обласної ради було створене міжфракційне об’єднання «Рівні можливості». До нього увійшли депутати-жінки семи політичних сил, серед яких представниця фракції «УКРОП» Інна Вовчок.

Відповідне рішення було прийняте під час третього пленарного засідання 7 сесії Тернопільської обласної ради, яке відбулося 8 грудня.

— Основним завданням нашого об’єднання є покращення становища в суспільстві та активізація діалогу щодо забезпечення рівності в різних сферах суспільно-політичного життя. Ми хочемо забезпечити рівні права та можливості для усіх соціальних груп населення на території Тернопільської області. Для цього ми налагоджуватимемо співпрацю з районними радами та громадами, — поділилась Інна Вовчок.

За словами укропівки, депутатська група «Рівні можливості» також допоможе посилити політичну участь жінок у Тернопільській обласній раді та забезпечить рівні права та можливості у політиці.

Члени між фракційного об’єднання наголошують на тому, що їхня діяльність буде спрямована на вирішення соціальних проблем.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Тернополяни   431

//';" class="image-contain-box-rl" alt="