Українські парламентарі працюють над затвердженням держбюджету на наступний рік. З початку 2018 року на українців чекає ряд змін, зокрема вони торкнуться зарплат та прожиткового мінімуму. 

Уже з 1 січня мінімальна зарплата в Україні зросте з 3200 грн до 3723 грн, а прожитковий мінімум — до 1853 гривень, – пише Politeka.

За словами чиновників, збільшення зарплатні спричинить більше вливань до Пенсійного фонду. Однак є і негативні сторони цього процесу. Українцям слід бути готовими до підвищення цін та стрімкого росту інфляції.

Кабмін також запланував підвищення середньомісячної зарплати на 10,9%. Загалом по Україні середня зарплатня підніметься на 13% і складе 8623 грн.

А от щодо безробіття, то влада обіцяє, що українців забезпечать додатковими робочими місцями. Рівень безробіття планують знизити до 9,1% з 9,3%, що звісно не є значним показником.

Зокрема лікарям та вчителям також пообіцяли гідну заробітну плату. Так, педагоги різних категорій у середньому можуть розраховувати на 6500 грн, тоді як лікарі — від 8450 грн.

Також наприкінці 2018 року заявлено зростання прожиткового мінімуму. Він складе з 1 січня 2018 року — 1700 грн, з 1 липня — 1777 грн, з 1 грудня — 1853 грн. Це повинно за собою спричинити збільшення соціальних виплат, прив’язаних до цього показника.

Непрацездатні громадяни України зможуть розраховувати на соціальну допомогу рівну прожитковому мінімуму.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #бюджет, #верховна рада, #гроші, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини, #уряд
Коментарі





Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Статті
Інтерв'ю
“Це те місце, де я повинен бути”: історія бізнесмена, який переїхав з Гонконгу до Кременця
20:11, 18 Квітня, 2024

“Це те місце, де я повинен бути”: історія бізнесмена, який переїхав з Гонконгу до Кременця

Блоги
Найбільше читають: