Свято сили та спорту: УГП в Теребовлі влаштувала незвичайні змагання

23.10.2017 20:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля
Змагання з силових видів спорту, богатирські ігри та незабутні частування влаштували в Теребовлі активісти Української Галицької Партії. В рамках проекту «Здорова молодь» змагання та показові виступи влаштували на свято Покрови та до 75-річчя УПА. Захід проходив в молодіжному парку Теребовлі. Спершу провели змагання з армрестлінгу та армліфтингу, а потім відбулись "Богатирські ігри". Силами мірялись 6 богатирів Тернопільщини.

— Починали з «колодязя», це треба пронести вагу 235 кілограмів на 15-ти метровій ділянці. Це така дерев’яна конструкція, що зроблена зі залізничних шпалів. Друга вправа — "коромисло", такий, ніби, турнік, а внизу вага, загалом 200 кілограмів. Третя вправа називалась «колода» — 85 кілограмів. Цікавою стала і "прогулянка фермера" — треба було пройтись, а в кожній руці по 105 кілограмів. Передостання — «гантель» — це 50 кілограмів. А наприкінці носили каміння від 50 до 100 кілограмів, — розповідає керівник Теребовлянської районної організації УГП Андрій Вінницький.

Організовував дійство спортклуб "Вікінг" спільно з Українською Галицькою Партією. Глядачами стали мешканці Теребовлі, навколишніх сіл, родичі, колеги, друзі богатирів та спортсменів.

Окрім видовищ, влаштували й частування — зварили 120 літрів галицької рибної юшки та насмажили картоплі на бороні.

— Запам’ятається гостям і виступ Василь Шевчука. Він віджимався на ножах, на цвяхах, просто на пальцях з вагою на спині. Звісно, повторити пропонували й глядачам, але ризикнув один спортсмен, правда. йому так і не вдалось, — розповідає Андрій Вінницький.

Переможцем «Богатирських ігор» став теребовлянський силач Леонід Бзові. Учасників та переможців нагородили грамотами та медалями.

В Українській Галицькій Партії вважають розвиток спорту одним з пріоритетних завдань, активісти УГП — послідовники основоположника української фізкультури Івана Боберського. В партії вважають, що спорт та різні види фізичної активності — не тільки добре впливають на здоров’я людей, а й сприяють формуванню правильних суспільних цінностей.

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews   991