Як правило, у сучасних реаліях для отримання високої посади на підприємстві необхідно мати або зв’язки, або гроші. Особливо це стосується таких сфер, як торгівля й обслуговування. Але з будь-якого правила є винятки.

Десять років тому, випадко побачивши оголошення про вакансію в газеті,  вісімнадцятирічна Інна Шумак стала працівником  мелітопольського маркету «АТБ» (Запорізька область). Для юної  дівчини, що приїхала із села, посада «касир» стала першим записом у трудовій книжці. Сьогодні  Інна працює керуючою магазину «АТБ» у Херсоні.

Марина Страхолет очолює великий маркет «АТБ» у Кременчуці (Полтавська область). Більше десяти років тому вона прийшла в компанію працювати приймальницею товарів, добре себе зарекомендувала і почала просуватися по службі. «Керівник запропонував пройти навчання в  учбовому центрі «АТБ». Після успішного закінчення курсів мене підвищили до заступника управляючого магазину», – згадує Марина.

Ольга Коновалова за вісім років роботи в мережі «АТБ» пройшла шлях від продавця в одному із шосткинських маркетів мережі до керівника великого магазину в Глухові (Сумська область).

Цікавою є історія Сергія Гамуліна. Сьогодні він працює районним керуючим «АТБ» у Львові.  У 2004 році Сергій прийшов у компанію на посаду бухгалтера одного з магазинів рідного Дніпродзержинська (нині – місто Кам’янське Дніпропетровської області). Пропрацювавши більше року, на аналогічну посаду перевівся до Полтави. У цьому місті всього за декілька місяців став заступником керуючого, а  потім – керуючим магазину. В Полтаві  відкривалися нові маркети «АТБ», і Сергій допомагав розвивати їх, у тому числі навчаючи новий персонал. З часом став районним керівником. Пізніше працював із мережею магазинів у Харківському та Кіровоградському регіонах, їздив у відрядження до Чернігова. Зараз він працює у Львові. «Перевага «АТБ» у тому, що молодим співробітникам не потрібно чекати по десять-п’ятнадцять років, доки керівництво піде на пенсію і посади звільняться.  Мережа настільки швидко зростає, що роботи вистачає всім.  У нас є керівники віком 22-23 роки. Я не знаю жодної іншої компанії, яка надає такі можливості для зростання співробітників!  Ті, хто хоче і може розвиватися, швидко піднімаються кар’єрними сходами», – говорить Сергій Гамулін.

У Західному регіоні нині працює й Олександр Дроботенко, що прийшов у компанію 10 років тому. Почавши свою кар’єру в магазині «АТБ» міста Сміла (Черкаська область) старшим продавцем, він зміг «дорости» до  керуючого. Саме під керівництвом Олександра відкривалися нові маркети мережі «АТБ» у різних областях. Досвід і знання дозволили йому стати висококласним фахівцем й очолити групу підтримки команди «АТБ» у Львові. «Якщо людина  має потенціал і амбіції, то вона доб’ється багато чого. Приходять і люди без освіти, але у нас за дуже короткий час просуваються по службі, вступають до вишів на заочні відділення, будують кар’єру», –  зазначає Олександр Дроботенко.

Читайте також

«АТБ» – під міжнародним контролем!
«АТБ»: куди йдуть гроші покупців?

Подібні історії не поодинокі – в «АТБ» їх десятки, якщо не сотні. Адже компанія на керівні посади рідко бере людей зі сторони. Майже всі керуючі є «вихованцями» корпорації, людьми, які проходили тут шлях від найпростіших спеціальностей до високих  посад. Саме тому вони знають усі тонкощі роботи своєї компанії.

Сьогодні в корпорації, яка нещодавно відсвяткувала двадцятирічний ювілей, працюють більше 40 тис. осіб. Це дає можливість говорити про компанію як про одного з найбільших роботодавців у нашій країні. Щоправда, «АТБ» – унікальний роботодавець. За багаторічну історію корпорація виховала не одне покоління справжніх експертів галузі торгівлі.  Замисліться, 85%  керуючих магазинів мережі розпочинали свій професійний шлях рядовими співробітниками: приймальниками і касирами, продавцями й охоронцями.

У корпорації «АТБ» система «вирощування» власних кадрів заснована на діяльності учбових центрів. Щорічно  у них проходять навчання і підвищують свою кваліфікацію більше чотирьох тисяч осіб. 100% співробітників, що обіймають адміністративні посади в торговельній мережі «АТБ-маркет», навчалися тут. Експерти вже називають «АТБ» «кузнею кадрів». Компанія дає унікальну можливість не лише  отримати престижне місце роботи, але й побудувати успішну кар’єру. Причому навчання у спеціалізованих центрах є безкоштовним. «Для компанії співробітники є найважливішим активом, найважливішим капіталом. Модний англомовний термін self-made – це реальність для сотень і тисяч наших працівників, що бажають утвердитися в житті, мати упевненість у завтрашньому дні, отримати статус висококласних фахівців. Ми раді, що тепер усі ці можливості відкрилися і для нових співробітників у західноукраїнському регіоні», – наголошує Олена Федаш, директор департаменту управління персоналом корпорації «АТБ».

null

 

null

 

null

 

null

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #АТБ, #магазин, #навчання, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі





Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Статті
Інтерв'ю
Голова Борсуківської ТГ Роман Кухарський: «Живемо… Важко, але працюємо»
20:16, 16 Квітня, 2024

Голова Борсуківської ТГ Роман Кухарський: «Живемо… Важко, але працюємо»

Блоги
Найбільше читають: