Хто з тернополян буде дешевше платити за проїзд?

30.08.2017 11:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Галина Кіт

Вже з 1 жовтня в Тернополі будуть запроваджувати трирівневу систему оплати за проїзд. Найдешевше буде для тих мешканців, хто має «Сoцiaльну кapтку тepнoпoлянинa».

Просто пред’явлення пенсійного (чи будь-якого іншого) посвідчення вже не спрацює. Картки повинні видати усім категоріям пільговиків. 

Читайте також

Тернопіль випробує нову систему оплати проїзду у громадському транспорті
Тернопільська мерія звільнила перевізників від… добровільних внесків

Якщо пільговики не встигнуть оформити картку до 1 жовтня, вони будуть ще певний час їздити за посвідченням, –  повідомляє «Україна молода».

Інші категорії тернополян, щоб їздити у громадському транспорті за нижчим тарифом, повинні будуть оформити персоніфіковану соціальну карту тернополянина або купити проїзний квиток. За цими документами вартість проїзду залишиться незмінною, а от при розрахунку готівкою вартість проїзду буде вищою.

Виготовляють «Соціальну картку тернополянина» на основі безконтактних носіїв стандарту ISO. Вона містить прізвище, ім’я та по-батькові користувача, його фотографію, QR-код та штрих-код, який відповідає номеру картки.

 

  У близькій перспективі міська влада обіцяє ввести за такими картками також деякі інші муніципальні послуги за зниженими тарифами.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews