Тернопільські педагоги обговорили плани на новий навчальний рік

30.08.2017 10:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

В Українському домі «Перемога» освітяни Тернополя зібралися на традиційну педагогічну конференцію, яку проводять щороку напередодні 1 вересня. Обговорили підготовку до нового навчального року та плани щодо навчального процесу. Також заслухали звіт начальника управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольги Похиляк.

«Нещодавно відбувся об’їзд шкіл і дитсадків Тернополя і можу сказати, що усі вони готові прийняти дітей на навчання. Також хочу зауважити, що в країні проходить реформа освіти і навчальні заклади нашого міста повинні осучаснюватися, це стосується як оновлення матеріально-технічної бази, так і підходу педагогів до навчального процесу, до викладання матеріалів та спілкування з учнями. Зазначу, що кожен учитель, вихователь, працівник освіти, який виховує молоде покоління повинен іти в ногу з часом, особливо фахівці пенсійного, чи передпенсійного віку. Нова українська школа ставить перед нами чимало вимог, тому маємо працювати і вдосконалювати свої знання, уміння і навики», - каже Ольга Похиляк.

null
Фото автора

 

null
Фото автора

 

null
Фото автора

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі