Фірма-халтурниця знову намагається відібрати 32 мільйони в держави за неякісний ремонт дороги

15.08.2017 18:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

Господарський суд Тернопільської області повернувся до розгляду питання про ремонт обходу Кременця «вартістю» 32 мільйони гривень.

Боротьба між дорожниками та підрядником тривала близько двох років. Так, ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс» ремонтував у 2012 році об’їзну Кременця. Служба автодоріг роботи не прийняла через їхню низьку якість та завищення вартості робіт. Втім, підрядник зажадав 32 мільйони гривень і пішов у 2015 році в суд.

null

Висновок судової експертизи підтверджував, в САД були праві, коли не підписали акти про прийом робіт волинських майстрів. За малий проміжок часу ремонтована ділянка почала руйнуватися, а вартість робіт підрядник завищив. Втім, Суддя Господарського суду Тернопільської області Надія Бурда не взяла до уваги рішення експертів і зобов’язала Службу автодоріг сплатити «кругленьку» суму.

Львівський апеляційний проявив підозрілу солідарність з тернопільським судом і теж став на бік ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс». Більше місяця рахунки тернопільських дорожників були заблоковані, люди не отримували зарплату, а ремонти автошляхів не оплачувалися.

null

Та 25 травня Вищий господарський суд України скасував рішення рішення-близнюки судів нижчої інстанції. Також він зобов’язав Господарський суд Тернопільської області знову розглянути справу, але тепер вже враховуючи висновки судових експертів.

Сьогодні, 15 серпня, у Господарському суді намагались розпочати розгляд справи по суті. На засідання завітали громадські активісти, які вже тривалий час тримають справу на контролі.

null

Вони це пояснюють так: «32 перерахованих платниками податків мільйони не мають права дістатися фірмі-халтурниці «Луцькавтодор-Сервіс». Ми вважаємо своїм обов’язком підтримувати державну установу у боротьбі за бюджетні кошти. Як демонструє багаторічний досвід, українські судді набагато ретельніше вивчають справи, якщо ними цікавиться громадськість», ­– коментує представник ГО «Ідея нації» Олексій Станько.

Під час засідання представники і позивача, і відповідача попросили в суду кілька днів на вивчення документів, щойно долучених до справи. Тож, суддя Марія Стадник оголосила перерву до 29 серпня. Слухання відбудеться о 15:00. На нього запрошують усіх небайдужих тернополян.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews