Які були Заліщики у 30-х роках (Відео)

15.07.2017 19:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Тетяна Яцечко-Блаженко

Хочемо представити вашій увазі два відео, які були зняті в 1930-х роках в Тернопільській області, а точніше в Заліщиках та їх околиці.

Читайте також

Ягільниця на Тернопіллі: екскурс в минуле
Місто Бережани та його мешканці в 1930-х роках (Фото)
Місто Теребовля на старих фото

Перше відео показує процес Свята збирання врожаю, що щорічно кожного вересня проводилось в Заліщиках. Дане короткометражне відео було зняте як популяризуючи реклама для туристів. В окремих кадрах ми можемо побачити панораму Заліщиків, процесію свята, місцеве населення, яке одягнуте в святковий національний одяг. Відеоролик супроводжується підписом та музичним супроводом. Відео було зняте в 1935 році. 

Другий ролик 1937 року, був знятий поблизу річки Дністер. Називається він як Репортаж із Заліщиків та околиць. 1937 році. На ньому перед нами постають красиві панорами Тернопільщини, також бачимо місцеве сільське населення, яке займається побутовими справами. Велика увага приділяється розповіддю про місцевий український одяг. Судячи із кадрів, частина відео було зняти в квітні чи травні, бо ми бачимо квітучі дерева, а частина кадрів в вересні, де є свято врожаю. Приємного перегляду.

null

 

null

 

null

 

null

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі