Місто Бережани та його мешканці в 1930-х роках (Фото)

09.07.2017 11:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

Сьогодні хочемо поділись з вами фотопідбіркою світлин мешканців містечка Бережани, яка хронологічно відноситься до 1930-х років. На світлинах можна побачити мешканців міста, які відпочивають, прогулюються вулицями міста.

Читайте також

Мешканці Поділля на фото Михайла Грейма
Як рекламували Тернопільщину в 1930-х роках: рекламні проспекти для туристів (Фото)
Тернопільські міста на фото із фондів Музею Голокосту

В добірці також є рідкісні фото Бережанського замку – пам’ятки оборонної архітектури. Свого часу Бережанський замок називали «Східним Вавелем» (Вавель замок в місті Краків, Польща) та вважали найвизначнішою захисною спорудою епохи Ренесансу. Замок мав форму п'ятикутника з 4 оборонними вежами. За периметром замку йшли не оборонні мури, а житлові будинки. До замку вела оздоблена кам'яною різьбою в’їздна брама з перекидним ланцюговим мостом. Внутрішнє подвір'я було влаштоване у формі італійського палаццо. З 1999 року Бережанський замок віднесено до переліку архітектурних об'єктів України, що підлягають відновленню. З 2009 р., кожного червня в твердині відбувається Фестиваль Бережанського замку.

Тетяна Яцечко-Блаженко.

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

Фото з сайтів: https://www.sbc.org.pl, https://polona.pl/


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews