Майже 2 тисячі працівників легалізували із початку року на Тернопільщині

19.06.2017 19:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Яна Полухіна

Майже 2 тисячі офіційно не влаштованих працівників виявили з початку року на Тернопільщині. Вони встигли отримати 6,7 мільйона гривень доходів, повідомили у головному управлінні Державної фіскальної служби в області.

У наслідок перевірок і виявленню порушників трудового законодавства фіскали змогли поповнити бюджет на 1 мільйон 186 тисяч податку на доходи фізичних осіб і майже півтора мільйона єдиного соціального внеску. Також, завдяки роз’яснювальній роботі, 61-не підприємство погасило заборгованість із платні на понад 3 мільйона гривень. Загалом у нашому краї з початку 2017 року працедавці легалізували 1855 працівників.

Окрім того, у січні-травні цього року на засіданнях комісій заслухали керівників 161 підприємства, де заробітна плата виплачувалась у мінімальному або нижче розмірах. Як наслідок – у 148 підприємствах підвищили рівень виплати заробітної плати своїм працівникам.

За матеріалом Головного управління ДФС у Тернопільській області.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews   540

//';" class="image-contain-box-rl" alt="