У Львові – критична ситуація зі сміттям

Сбогодні, у понеділок, – позачергове засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій через невивезене сміття

19.06.2017 13:40   Джерело: Вголос
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Станом на сьогодні, 18 червня, у Львові накопичилось понад 8,5 тис тонн ТПВ, які нема куди вивезти. Ситуація критична і загрожує небезпекою для здоров`я населення та життєдіяльності міста.

У зв’язку з критичною ситуацією, що склалась в місті із вивезенням та захороненням ТПВ, завтра відбудеться позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, - інформує прес-служба ЛМР.

Читайте також

Лист депутата з Тернопільщини, щоб уникнути екологічного лиха

«Станом на сьогодні у Львові є понад 8,5 тис тонн ТПВ, які нема куди вивезти. Ситуація критична і загрожує небезпекою для здоров`я населення та життєдіяльності міста Львова. Для утилізації накопиченого сміття необхідно 850 одиниць спеціалізованої техніки. І це все в умовах умисно заблокованих для м. Львова полігонів ТПВ по всій Україні. Відтак, через погіршення ситуації в місті з утилізацією твердих побутових відходів, завтра відбудеться позапланове засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС», - йдеться у повідомленні.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Вголос   399

//';" class="image-contain-box-rl" alt="