Володимир Гевко

Батьківство - це унікальний шанс ще раз спробувати побути дитиною

18.06.2017 10:55   Джерело: Соціальна мережа
Автор : Володимир Гевко

День батька - це день вчителя, день медичного працівника, день соціального працівника, день психолога, день актора, день кухаря і ще купа днів у одному дні.

Батьківство - моя найулюбленіша із соціальних ролей.

Не робота, мрія.

Батьківство - це те, що я роблю щодня, як отченаш.

За роки мого батьківства було зварено сотні каш і літри компотів, прочитано десятки книжок, випрасувано десятки футболок і шортів, зношено декілька пар кедів і сандалів, з'їжджено два самокати, видуто літри сопель, зупинено багато носових кровотеч і збито багато високих температур.

Ця роль передбачає купання у фонтанах і рахування пташиних гнізд, знання віршів з обох видань Абабабигаламаги, команд Майнкрафта, героїв КлешРояля та Ніндзяґо і цін на спіннери. Цілий спадок було спущено на жетончики, морозиво, атракціони і Лєґо.

Батьківство - це унікальний шанс ще раз спробувати побути дитиною. Повернутись в ті стани, в той рівень мислення та сприйняття світу.
Діти - це та точка опори, про яку так просив Архімед. Ваш світ перевертається і більше ніколи вже не стане на місце. Діти - це постійна круговерть)

Але, бігме, одне з найбільших задоволень цього життя - вести Когось за руку.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Соціальна мережа  Загрузка...