Сьогодні фінал музичного конкурсу «Koza music battle»

01.06.2017 08:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

Фінал найбільшого на Західній Україні музичного конкурсу серед молодих гуртів «Koza Musіc Battle» відбудеться 1 червня о 20.00 год. у арт-барі «Коза». Місце у фіналі вибороли три гурти з Києва та один з Чернігова, проте, хто ж стане переможцем і здобуде усі трофеї, наразі залишається чи не найбільшою інтригою. Адже серед призів - виступ на музичному фестивалі «Файне місто».

«Заявки на «Koza Musіc Battle» цього року надсилали більше сотню гуртів, серед яких лише четверо кращих, пройшовши усі етапи конкурсу, будуть змагатися за перемогу. Згідно з регламентом, 1 червня фіналісти відіграють власну програму (від 20 до 40 хвилин), їх оцінить авторитетне журі, яке, й, власне, визначить переможця, - розповідає організатор конкурсу Ярослав Качмарський. – Запрошуємо усіх на фінал конкурсу, адже музична програма буде дуже сильна».

Цікаво, що у фіналі немає жодного гурту з Західної України.

Довідка.

MASHLAW, Київ (необароко). Гурт, який прагне гармонійно поєднати ідеї справедливості, антинасильства, добра та миру з якісною, драйвовою музикою.

The Tea Ship, Чернігів (garage rock, indie rock, surf). Чернігівський гурт, що подорожує в межах космічного океану на хвилях garage, indie rock музики. За цей час під впливом метафізики, сюрреалізму і реалій буденного життя було створено дуже багато музики.

Edwin Hubble, Київ (пост-рок). Гурт було створено на основі попереднього інді-проекту. Шукаючи нові способи існування учасники зрозуміли,  що сама  музика вже є достатнім методом виразності, який не потребує мовного підкріплення. Наразі їх треки - це інструментальні композиції з яскравим концептуальним наповненням на гострі соціальні та філософські теми. 

Брудні, Київ  (Блюз рок). Брудні -  це нове дихання української альтернативної музики. 

null
Фото з мережі Інтернет

 

null
Фото з мережі Інтернет

 

null
Фото з мережі Інтернет

 

null
Фото з мережі Інтернет

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews   264

//';" class="image-contain-box-rl" alt="