Жінки-військові 44-ої бригади на службі нічим не поступаються військовим-чоловікам

19.05.2017 22:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Жінки-військові 44-ої бригади нічим не поступаються військовим-чоловікам та служать на рівні з ними. Про це на своїй сторінці написав прес-секретар 44 окремої артилерійської бригади Юрій Кульпа та поділився світлинами, де представниці прекрасної статі у військовій формі вміло та впевнено виконують свої службові обов’язки:

«Вправні у влучності жінки-військовослужбовці окремої артилерійської бригади оперативного командування «Захід». Вони на рівні з чоловіками виконують армійські нормативи, тренують швидкість та реакцію, стріляють з автоматів і в результаті без вагань потрапляють у десятку. Постійне вдосконалення професійних навичок, заліки зі знань будови і тактико-технічних характеристик зброї у підсумку дають хороші результати. Наші жінки успішно справляються із завданням тримаючи в руках бойову зброю,вони у будь-який час готові захистити свою Вітчизну», - пише Юрій Кульпа.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews   736

//';" class="image-contain-box-rl" alt="