Ціла цивілізація знищувалася і спалювалася

19.05.2017 18:53   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

В. Наливайченко про розкриття архівів СБУ та НКВД з депортації кримських татар та «план повернення Криму».

Лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко вважає, що Крим було втрачено через системну помилку української влади. «Ключовою помилкою усіх українських гілок влади, зокрема, і президентів, було те, що представники кримськотатарського народу були майже не представлені в українських органах влади, як і на території України, так і в Криму. Маю на увазі уряд, суди, правоохоронні органи, зокрема, - СБУ», - наголосив політик в ефірі каналу ATR.

Крим було втрачено, але є шанс повернути, зауважив політик, який має власний «план повернення Криму». На переконання Наливайченка, відстоювати власні національні інтереси представникам кримськотатарского народу потрібно у новоствореному легітимному урядові Кримської автономії.

Читайте також

Рух «Справедливість» вимагає покарати замовників провокаційних акцій 9 травня, які закінчилися кровопролиттям
Наливайченко: Тільки слабкі духом бояться своєї історії

«На території України треба запустити всі механізми і державну підтримку на навчання, роботу та підготовку кримськотатарської еліти. Вони мають опікуватися питаннями самоврядування, вести реєстр населення Криму та усіх земель. Знати, хто втратив нерухомість і бізнес у Криму», - наголосив він.

Екс-голова СБУ навів приклад, як після зради кримської СБУ і, зокрема, «Альфи», на території України були створені нові підрозділи кримської служби безпеки, пізніше так само була створена і прокуратура Криму.

«Крим ми точно будемо повертати, і ці інститути, люди, еліта кримськотатарского народу готуватиме підґрунтя для повноцінного повернення на рідну землю. Ця земля належить їм, а не агресору», - наголосив лідер Руху «Справедливість».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews   638

//';" class="image-contain-box-rl" alt="