Пішов з життя Маестро Ізідор Доскоч

19.01.2017 14:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Олена Мудра

Тернопіль втратив свого Маестро. Саме так і не інакше називали свого вчителя його учні. Дитяча хорова школа "Зоринка" справа його життя, його радість та гордість. "Зоринку" завдяки її беззмінному керівникові знали у всьому світі. Так пишуть про свій колектив діти: " Дитяча Хорова Школа "Зоринка"- це те місце, в якому живуть наші наприємніші спогади, найрідніші вчителі, де ми знайшли найближчих друзів, це наша друга домівка. Саме тут ми творили чи творимо найпрекрасніше- музику. Але в цьому закладі навчають не лише цьому мистецтву- тут ми стаємо людьми, які дійсно варті поваги.  Доскоч Ізидор Олексійович і Доскоч Анжела Альфредівна - ті вчителі, без яких наше життя склалося б зовсім по-іншому. Ці люди вклали в серце кожного зоренятка найцінніше.

Для нас "Зоринка"- це не просто хорова школа. Як-то кажуть, "Зоринка"- це діагноз!" 

Страшна хвороба такі забрала Ізідора Олексійовича з життя. Кажуть, що у такі дні у небесах відкриті двері раю. Для рідних, друзів, учнів, усіх прихільників таланту Маестро та для Тернопілля це непоправна втрата. Спочивайте з миром, Ізідор Олексійович, світ плаче за Вами...


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews   3132