У Старому парку - «Реліктовий сніг 2016 року. Руками не рухати. Охороняється державою» (Фото)

11.01.2017 17:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Олена Мудра

Незвичайна атракція - селфі на фоні знака переходу під відомим мальовничим могутнім кленом Старого парку стала можлива за рахунок двометрових кучугур, складених з вже реліктового торішнього снігу. Залишки аномального снігопаду, який паралізував Тернопіль у ніч з 12 на 13 листопада, лежать просто неба. Їх не бере коротка відлига.

Дбайливо прикрашає зима свіжим пухнастим сніжком. Дітлахи з задоволенням під час зимових канікул долають вершини кучугур і уявляють себе десь на льодовиках італійських Альп. Виникає припущення, про існування у минулому великої цивілізації, яка одного історичного дня під час зимового аномального снігопаду, вивезла весь сніг зі своїх доріг саме в Альпи. І забезпечила майбутнім поколінням чудову можливість приймати гірськолижників, як взимку, так і влітку, заробляючи великі гроші на туризмі.

Можливо наші тернопільські кучугури переживуть і літо, але можливо і розтануть, залишивши по собі реліктову багнюку, тому треба не гаяти часу і запастись безкоштовними сувенірами, адже сніг чудово зберігається у холодильнику. Поговорюють, що незабаром біля кучугур почнуть проводити екскурсії та поставлять табличку з написом - "Реліктовий сніг 2016 року. Руками не рухати. Охороняється державою".


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews   1768

//';" class="image-contain-box-rl" alt="