Опікове відділення Тернопільської лікарні швидкої допомоги перепрофілюють у відділення політравми

22.12.2016 17:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Опікове відділення Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги хочуть перепрофілювати у відділення політравми. За словами заступника начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради Ольги Ярмоленко, це рішення  було прийняте раніше на засіданні виконкому міськради, виконком погодив, зокрема, перепрофілювання опікового  відділення, що було розраховане на 25 ліжко-місць, у відділення політравми зі збереженням 10 опікових ліжко-місць.

«Ці зміни вирішили внести через те, що ця медична послуга (лікування опіків) – це послуга III-го рівня, а міська рада, згідно з планом реформ, має надавати медпослуги I-го та II-го рівнів. Це відділення було єдине для усіх жителів Тернопільщини, однак  фінансувалося лише за рахунок бюджету міста. Відповідно, для потреб Тернополя немає необхідності утримувати таку кількість ліжко-місць. Адже у той час, як по Україні, середні статичні дані - 0,21 ліжка на 10 тис. населення, то у нашому місті цей показник перевищений у декілька разів і становить 1,21. Після перепрофілювання відділення медпослуга з лікування опікової травми повинна була зберегтися. Але у зв’язку зі зверненням завідуючого відділення опікової травми та пластичної хірургії Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги, а також його колег із інших міст, до кінця року спеціально створена комісія повинна вивчити питання щодо доцільності перепрофілювання відділення і надати свої висновки», - каже Ольга Ярмоленко.

До спеціальної комісії, яка вивчатиме питання перепрофілювання опікового відділення Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги увійшли:  представники профільного відділення міської ради, доктор медичних наук Володимир Бігуняк, медики, депутати, представники ОДА та Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі