Операційна система Приват24 не належить ПриватБанку

21.12.2016 21:21   Джерело: Еспресо
Опубліковано : Новини Тернопілля
ПриватБанк володіє тільки аккаунтом в хмарній системі Corezoid, на базі якої працює Приват24, - пише Еспресо.

Про це в інтерв'ю Ain.ua повідомив засновник і генеральний директор Corezoid, заступник голови правління ПриватБанку і керівник Центру електронного бізнесу Олександр Вітязь.

"Компанія Middleware (американська компанія, що володіє Corezoid - Авт.) не належить ПриватБанку, так само як компанії Amazon, Google та інші IT-компанії ... У ПриватБанку є аккаунт в Сorezoid і всі процеси (алгоритми) всередині цього аккаунта є власністю банку", - заявив Вітязь.

На сайті установи повідомлялося, що ПриватБанк є інвестором Corezoid. Але як говорить Вітязь, Corezoid - незалежна американська хостінгова компанія, яка продовжує роботу і просуває свій продукт на глобальному ринку.

За словами Вітязя, зараз у Corezoid діє старий контракт "з дуже оптовими цінами для ПриватБанку".

"Економічної необхідності його переукладати немає, але треба розуміти, що якщо рахунки за хостинг вчасно не будуть оплачені - то все вимкнеться автоматично", - наголосив він.

Глава Нацбанку Валерія Гонтарєва тим часом не впевнена в тому, кому належить Приват24.

"Що стосується системи Приват24. Зараз команда Національного банку і команда Фонду гарантування, це більше 100 людей, знаходяться в ПриватБанку в Дніпрі. І власність на всі програми, на все програмне забезпечення, на всі основні фонди цього банку ми будемо визначати" , - сказала вона на прес-конференції.

Глава НБУ вважає, що зручність і функціональність Приват24 перебільшені маркетологами банку, а аналогічні системи онлайн-банкінгу від інших банків "не дуже відрізняються".


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Еспресо  

Коментарі