Висуванець від БПП «Солідарність» Любомир Фесик очолив Залозецьку селищну ОТГ

21.12.2016 20:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

Любомир Фесик, який балотувався від “Блоку Петра Порошенка” Солідарність”,  переміг у Залозецькій селищній об’єднаній територіальній громаді Зборівського району, набравши 47% голосів. Найперше Любомир Іванович ставить собі завдання сформувати  новий, дієвий апарат управління, прийняти раціональний бюджет, який би дозволив повноцінно функціонувати новоствореній об’єднаній громаді.

“Головні проблеми, які треба вирішити – це дороги і вода. З дорогами, як відомо, завжди проблеми. А води через посушливе літо нам бракувало. Тому треба  зробити оптимальну, повноцінну систему водопостачання – десь насос поміняти, десь укріпити башти”, – зазначає Любомир Фесик. – “На бюджет лягає багато соціальних видатків. Бо до нас не тільки села приєдналися, а й додалося закладів, які треба утримувати, – школи, дитячі садки, лікарня. Потрібні нові підходи для розв’язання цих фінансових питань. Бюджет будемо формувати так, як це роблять новостворені територіальні громади. Будемо вчитися у тих громад, які раніше утворені і переймати їхній досвід”.

Нагадаємо, 18 грудня в об’єднаних територіальних громадах Тернопільщини відбулися місцеві вибори.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі