Українські банки стають неплатоспроможними. Чи довіряють їм свої кошти тернополяни?

19.12.2016 13:51   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Останнім часом ЗМІ рясніють інформацією про те, що чимало українських банків стають неплатоспроможними. Заголовки статей практично однакові, змінюються тільки назви банків: «НБУ визнав неплатоспроможним «Інвестбанк».

«НБУ визнав неплатоспроможним банк "Траст", і просто шокувала українців новина -  «Гонтарева: НБУ визнав "Приватбанк" неплатоспроможним». А ще більше людей здивувало те, що «Приватбанк» націоналізували.

Українські банки, наче змовились, тому, більшість громадян України тепер довіряють цим установам усе менше і менше. Тернополяни здебільшого кажуть, після останніх подій нізащо не відкриють депозити банках:

«Я маю депозит у «Приватбанку». І хоча Гонтарєва запевняє, гроші ніде не дінуться – я все ж побоююся за свої кошти. На сьогодні б не вкладала точно більше заощадження у жоден банк, навіть найбільш надійний», - каже тернополянка Юлія.

«Гадаю зараз така ситуація з банками через низьку ліквідність. Я також на даний час не поставлю гроші на рахунок ніякого банку, чи то українського, чи закордонного, доки ситуація з банками в Україні не стабілізується», - розповідає тернополянин Валентин.

«Я взагалі не довіряла банкам, і гроші, як то кажуть, найбезпечніше тримати у скляній банці на кухні у себе вдома. Такого принципу притримуюся особливо сьогодні, коли один за одним банки просто «лопають» як мильні бульбашки. Мої гроші у моїх руках. Це найнадійніше», - ділиться тернополянка Наталія.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі