З тернопільської «співучки» можуть зробити закритий концертний зал

15.12.2016 09:13   Джерело: За матеріалами сайту 20 хвилин
Опубліковано : Катерина Богуславська

Начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради Олександр Смик поділився своїми ідеями щодо тернопільського Співочого поля. Зокрема він вважає, що на місці «Співучки» варто зробити закритий концертний зал, де б могли приймати навіть зірок світового масштабу. За словами пана Олександра, у Тернополі такого великого приміщення для масових культурних закладів немає, тому питання актуальне.  

«Для реалізації цієї ідей на співочому полі треба вмонтувати нові крісла, встановити огорожу та накриття. Звичайно, за вхід під час концертів потрібно буде платити, але небагато, значно менше, аніж у Києві та Львові. Це було б доцільно, адже бачимо, що безкоштовну культуру наші люди й так не оцінюють. Проект реконструкції розрахований на 2 роки. Цього року завершили ремонт гримерок Співочого поля, а у наступному році плануємо відновлення “раковини-сцени”, доріжок та фонтанів», - розповідає Олександр Смик. 

Уся проектно-кошторисна документація уже готова, а чи зроблять із тернопільського співочого поля закритий концертний зал – вирішуватимуть у міській раді.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: За матеріалами сайту 20 хвилин  

Коментарі