Підтримай благодійну акцію «Кожному потрібна казка»

11.12.2016 14:13   Джерело: Молодіжний центр розвитку «МІСТ»
Опубліковано : Новини Тернопілля

"Кожному потрібна казка" - розпочалася щорічна благодійна акція, спрямована на те, щоб дітки, які потребують особливої уваги отримали чудові, цікаві, захоплюючі книги. І в цьому може допомогти кожен.

Необхідно лише захотіти придбати дитячу книгу в одній з книгарень ( книгарня "Є", "Дім книги" та "Ярослав мудрий"). Усі книги будуть вручені на святковому заході дітям із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. "Є діти, які вкрай потребують казки у їх житті, трішки дива та святкових моментів. Сучасна дитяча книга із яскравими ілюстраціями, захопливими історіями це можливість потрапити у чаруючі вигадані світи, мандрувати разом зі своєю уявою та пізнавати і відчувати цей світ і себе у ньому" - говорить представниця громадської організації "Молодіжний центр розвитку "МІСТ".

Долучитися до благодійної акції можна до 25 грудня.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Молодіжний центр розвитку «МІСТ»  

Коментарі