Коли в українців будуть святкові вихідні і коли їх відпрацьовуватимуть?

06.12.2016 14:13   Джерело: zaxid.net
Опубліковано : Катерина Богуславська

Кабінет Міністрів України рекомендував у 2017 році для працівників підприємств, установ та організацій, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями (субота і неділя), за винятком органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державного казначейства та банківських установ, перенести робочі дні з понеділка 8 травня на суботу 13 травня, а з п’ятниці 25 серпня – на суботу 19 серпня.

Вважають, що таке перенесення робочого дня дасть змогу раціонально  використати  робочий часу та створити сприятливі умови для святкування у 2017 році 9 травня – Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 24 серпня – Дня Незалежності України та не спричинить зменшення тривалості робочого часу протягом року, обсягів виробництва та надходжень податкових та обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів.

У Міністерстві молоді і спорту України зазначили, що уряд не ухвалював рішень щодо новорічних вихідних, а відповідно, вихідними будуть 31 грудня-2 січня і 7-9 січня.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: zaxid.net  

Коментарі