Скасування рішень НАЗК по е-декларуванню розглянуть 21 грудня

02.12.2016 18:12   Джерело: Закон і Бізнес
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом до Національного агентства з питань запобігання корупції. Судове засідання у справі про скасування рішень НАЗК по е-декларуванню призначене на 21 грудня.

Про це виданню «Закон і Бізнес» повідомила прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва.

Нагадаємо, позивач просить визнати недійсними протоколи засідання НАЗК та скасувати всі його рішення у вигляді нормативно-правових актів, актів індивідуального, роз’яснювального та іншого характеру, що були ухваленні на засіданнях Агентства з 15 серпня по 27 жовтня.

За наданою інформацією, позивач аргументує свою заяву тим, що відповідно до закону, громадський контроль за діяльністю Національного агентства з питань запобігання корупції забезпечується через Громадську раду – Рада делегує для участі в засіданнях НАЗК свого представника з правом дорадчого голосу.

В заяві зазначено, що у жодному засіданні з 15 серпня по 27 жовтня представники Громадської ради не брали участь, а це на думку позивача, унеможливило вплив громадськості на його рішення, а отже могло спотворити результати засідань.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Закон і Бізнес  

Коментарі