Архиєпископ Мстислав розповів, що він серйозно хворий

02.12.2016 11:09   Джерело: Доба
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Архиєпископ Мстислав, якого побачили у компанії жінки, розповів, що та просто робила йому укол, бо він серйозно хворий. Також чоловік зазначає, що був на покаянні, але повернувся додому, бо йому стало зле, пишуть журналісти сайту "20 хвилин".

Читайте також

За владику Мстислава заступилися. Кажуть, що його «Домашнє покаяння з чужою жінкою» - підстава
Архієпископа УАПЦ Мстислава Гука за гульки з дівчатами та бійку в барі Собор відправив у монастир покаятися

— Я не перебував у монастирі тому, що хворію, серйозно хворію. Я не хочу говорити, який діагноз. Ця людина (жінка у телесюжеті — прим. ред.) приходила робити мені укол. От і все, — каже архиєпископ Мстислав. — Я був у скиті від Угорницького Спасо-Преображенського монастиря — Святопокровському у селі Кабаки. Я приїхав у монастир і там під вечір наступного дня мені стало ще гірше.

Мстислав каже, що його здивувало те, як журналісти подали інформацію і навіть не зателефонували до нього дізнатись, чому він у Тернополі, а не на покаянні. 

— Могли б зателефонувати і запитати, чому я лажу Тернополем, — продовжує він. — Можна ж було мене запитати. Рік тому до мене приїжджали, щоб я переходив у Київський патріархат... Я заявив, що не можу переходити, поки духовенство не вирішить. От і з того часу почали шукати компромат.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Доба  

Коментарі