Вкрав три куби каменю
Опубліковано : Анастасія Квітковська
48-річний житель села Соколів Бучацького району викрав три куби каменю, що був арештований як речовий доказ у розслідуванні незаконного видобутку корисних копалин.
Вантажний автомобіль марки "ІФА" співробітники Золотопотіцької поліцейської станції зупинили неподалік села Возилів. Як з’ясувалося, водій набрав будівельного матеріалу з території недіючої ферми в сусідньому селі Сновидів. Цей автомобіль перевозив камінь з кар’єру, коли факт незаконного видобутку корисних копалин виявили правоохоронці та активісти.
Частина видобутого зберігалася на одному підприємстві, а брили вагою 300-400 кілограмів були залишені на території ферми. От соколівчанин і надробив із великовагових брил дрібних шматків, повантажив на свій автомобіль і повіз. Вирішується питання про його арешт крадія.
За матеріалами ГУ Національної поліції України в Тернопільській області
Джерело: TeNews
Коментарі
