У Трансільванії знайшли свідчення відвідування Землі інопланетянами

25.10.2016 11:23   Джерело: ukr.media
Опубліковано : Новини Тернопілля

Предмет, виявлений археологами під час розкопок на берегах ріки Марош в Трансільванії, викликав здивування у вчених і дав привід припустити, що в давні часи Румунії відвідали інопланетяни, - ukr.media.

Цей металевий об'єкт був виявлений ще в 1973 році, але тоді його не піддали ретельному вивченню. Перші дослідження показали, що він являє собою сплав з дванадцяти металів і на 90 відсотків складається з алюмінію. Вік об'єкта становить приблизно 250000 років.

Правда, пізніше з'ясувалося, що загадковому предмету може бути і всього 400 років, але це не може переконати уфологів. Справа в тому, що людство навчилося робити такі сплави всього 200 років тому, цей предмет все одно може бути інопланетного походження.

Зараз між вченими і уфологами ведуться розпалені дебати про походження цього об'єкта. Тим часом, він з'явився на експозиції в історичному музеї міста Клуж-Напока. В описі експоната сказано, що його походження невідоме.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: ukr.media   783

//';" class="image-contain-box-rl" alt="