Тернопільські депутати виділили гроші на зарплати бюджетникам, допомогу бійцям АТО, на проїзд пільговиків

23.10.2016 11:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Оскільки на сьогодні бюджет Тернополя перевиконаний на 86,6 млн. грн., то на сесії депутати роз приділили, куди ж спрямувати ці додаткові надходження. Так,  із  цих коштів, наприклад, 19,3 мільйона гривень дадуть на виплату зарплат бюджетникам.

- 2 мільйона гривень додатково спрямують на збереження пільгового перевезення усіх пільговиків в електротранспорті.

- 1,7 мільйона гривень – на виплати разової допомоги малозабезпеченим та одноразової допомоги по 10 тисяч гривень чоловікам, які вступають на військову службу за контрактом.

- Понад 26 мільйонів дадуть на розвиток освіти: 8 з половиною мільйонів – витратять на ремонт навчальних закладів, більше 11 мільйонів – на до фінансування заробітних плат працівникам цієї галузі, 300 тисяч гривень – на стипендії міського голови кращим учням та на премії обдарованим учням та вчителям.  

- 9 мільйонів виділять на розвиток сфери охорони здоров’я (на зарплати, ремонти медичних установ та закупівлю обладнання).

- Житлово-комунальне господарство Тернополя додатково отримає 41 млн. грн.. Ці кошти спрямують на ремонт доріг, тротуарів, прибудинкових територій, міжквартальних проїздів. 2 мільйони гривень виділять на придбання побуди нових лічильників тепла.

- Більше мільйона гривень виділять на сферу культури, півтора – на розвиток спорту та 3-ма міль йонами додатково дофінансують «Тернопільміськтеплокомуненерго», щоб забезпечити безперебійну подачу газу, розрахунки за теплопостачання та виплату заробітної плати.

- 300 тисяч гривень дадуть на рекультивацію земель для учасників АТО, півтора мільйона витратять на придбання і встановлення комунікацій на цих землях.

Окрім того, 2 мільйона спрямують на виготовлення документації та початок ремонтних робіт «гаївського» моста.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі