Засідання тернопільського Клубу Бізнес-Подій

13.10.2016 14:43   Джерело: Міськрайонний цент зайнятості
Опубліковано : Новини Тернопілля

Чергове засідання Клубу Бізнес-Подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: «Сприяння розвитку малого підприємництва» відбулося у рамках відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з бідністю.

 

Учасниками засідання були безробітні, які цікавляться започаткуванням власної справи, відтак на захід було запрошено керівника IT-компанії Володимира Бурого.

 

«Підприємництво – самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність із метою досягнення економічних та соціальних результатів та одержання прибутку. Але в першу чергу - це самовдосконалення. Помилки допускають усі, але не всі роблять висновки та опускають руки. Головні помилки - страх, сумніви, зверхність та марнославство», - зазначив Володимир Бурий.

 

Присутні обговорили міфи щодо започаткування власної справи, поспілкувалися з питань ведення бізнесу.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Міськрайонний цент зайнятості