За посади сам не платив і не дозволю цього робити нікому – Олександр Богомол (ВІДЕО)

23.03.2015 19:29   Джерело: ТВ-4
Опубліковано : Тарас Савчук

За посади сам не платив і не дозволю цього робити нікому – запевняє громадськість області новопризначений начальник міліції Тернопільщини Олександр Богомол. Тернопільська міліція потребує кадрових змін. Усі призначання будут відкриті та справедливі. Хабарі поза законом. Головний критерій – професіоналізм, патріотизм, порядність.


Сьогодні особлива увага до двох вакансій. Керівників потребують слідче управління та кримінальна міліція області. Щодо останньої, то вже є кілька кандидатів. З їх прізвищ секрету не роблять. Маєте можливість долучитись до обговорення претендентів.

 

– Це начальник карного розшуку Яцух Степан, начальник УБОЗу Джиджора Василь, начальник Теребовлянського району Сивуля Микола, начальник лінійного відділу Матвійчук Ярослав, також Крайняк Василь, начальник управління кадрового забезпечення. Це декілька людей, які можуть робити на цій роботі, – розповів начальник УМВС У в Тернопільській області Олександр Богомол.

 

Хто із кандидатів достойніший, вирішуватимуть у міністерстві. Новий керівник обласної міліції впевнений в одному, з хабарями за посади у Тернопільській міліції покінчено. Це явище Олександ Богомол вважає ганебним і просить усіх, кому відомі подібні факти, повідомляти йому особисто.

 

– В мене немає якогось приорітету, щодо якоїсь кандидатури. Щоб потім не було розмов, що хтось завіз чемодан. Цього не буде. Я коштів не платив ніяких за призначення і відповідно я собі не дозволю ніколи цього робити. Будь-яких заступників чи інших керівників, скажемо так, всі будуть призначатись безкоштовно, – каже Олександр Богомол.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: ТВ-4  

Коментарі