"Юні друзі природи" із Заліщиків (ФОТО)

19.11.2014 19:05   Джерело: https://www.facebook.com
Опубліковано : Тарас Савчук

Адміністрацією національного природного парку «Дністровський каньйон» (Тернопільська область) започатковано дитячий гурток «Юні друзі природи» на базі дитячого дошкільного закладу «Калинонька» м. Заліщики Тернопільської області.

 

Ідея створення гуртка виникла неспроста, адже саме з юних літ у дітей закладається поняття добра, любові до природи та всього живого. Донести це все до дітей було одним завдань, що постали перед працівниками відділу екологічної освіти НПП «Дністровський каньйон».Перше заняття гуртка відбулося 24 жовтня, ознайомило діток старших груп з сезонними явищами природи. Матеріал для занять було підібрано відповідно до вікової категорії дошкільнят.

 

Щоб малечі було цікавіше, працівники Парку використали в своїй роботі мультимедійні презентації з цікавими та яскравими малюнками.

 

Заняття було пізнавальним, включало навчальні та виховні процеси. Усі діти дуже емоційно реагували та із захопленням виконували завдання.Робота в цьому напрямку є надзвичайно важливою, адже піклуючись про екологію та природу, виховуючи шанобливе ставлення до неї, ми піклуємось про самих себе та своє майбутнє.

 

 

 


 

НПП «Дністровський каньйон»


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: https://www.facebook.com  

Коментарі