Володимир Болєщук придатний до військової служби – обласний військком "зблудив"

24.02.2015 11:08   Джерело: Реально
Опубліковано : Тарас Савчук

Вчора сталося непорозуміння, щодо придатності-непридатності до служби у війську тернопільських депутатів, які отримали повістку. Слова обласного воєнкома, про те, що депутати Тернопільської облради непридатні захищати країну не стосуютьтся Олега Боберського і Володимира Болєщука.


Володимир Болєщук, який один із дев’яти  обласних депутатів, отримав повістку і пройшов медичну комісію, каже, що придатний і буде служити народу України.

 

«Я пройшов комісію. До служби в армії придатний, – каже Володимир Болєщук. – на даний час записався добровольцем в батальйон «Тернопіль» та готуюся до місячного бойового вишколу та злагодження».

 

Що стосується Олега Боберського, то на нього діє так звана «бронь». Оскільки він перебуває на посаді заступника голови Тернопільської обласної ради, його мобілізувати не можуть згідно чинного законодавства. 

 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Реально