В Тернополі відкрився офіс Представництва ICC Ukraine (ФОТО)

01.12.2014 16:01   Джерело: TeNews
Опубліковано : Олег Жак

28 листопада о 14 год. в рамках презентації Тернопільського регіонального представництва Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine, яка пройшла в Тенопільській ОДА, відбулось урочисте відкриття офісу представництва на вулиці Й.Сліпого,7 в приміщенні ТВЦ «Атріум».

 

 

«Ми сподіваємось, що саме тут будуть налагоджуватись відносини між усіма учасниками, прийматися рішення та здійснюватися практичні кроки для розвитку економіки краю та використання його інвестиційного потенціалу», - наголосив керівник представництва ICC Ukraine в Тернополі Тарас Демкура.

 

 

В офісі представництва заступник директора департаменту економічного розвитку Руслан Кулик ще раз висловив сподівання, що нова структура стане тією ланкою, котра з’єднає складові успішного розвитку області, а відкриття представництва — початком реальних змін на краще.  

 

   

Керівник представництва запевнив усіх присутніх, що двері представництва ICC Ukraine завжди будуть відкритими для усіх, кому не байдужі проблеми рідного краю і хто готовий спільною командою йти шляхом економічного розвитку та побудови гідного життя для своїх дітей.

 

 

На заході були присутні представники влади, тернопільського бізнесу, запрошені гості та ЗМІ.

 

Адреса Тернопільського представництва ICC Ukraine: Й.Сліпого, 7 (ТВЦ «Атріум», 5 поверх), м.Тернопіль  46001  Україна. E-mail: tdemkura@gmail.com,  www.iccua.org


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі